SEO Hizmeti

SEO Hizmeti arıyor doğru profesyonele nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.. Trimedya Dijital Medya Ajansı olarak müşterilerimizi Google'da bulunabilir yapıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen (SEO) insanlara Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar için, bilgi, ürün, hizmetleri bulmalarına yardımcı olmaktadır.  Seo Hizmeti ile web sitenizin arama motorlarında her daim ulaşılabilir, google tarafından rahatlıkla taranabilir hale getirmek için analiz yapıp, çeşitli stratejiler oluşturmaktayız. Web siteniz için uygulanması gereken planlamaları, web sitesinin hedef kitlede yapılan arama sorgularıyla alakalı organik trafiğini arttırmaktadır. Özetle profesyonel SEO Hizmetimiz ile firmanızı  marka haline getirerek bilinirliğini, güvenilirliğini ön planda tutup, istatiksel olarak raporlamayı yapmaktayız.

Kendi alanında deneyimli SEO uzmanlarımız arama motorları algoritma güncellemesi ve kriterlerine tamamı ile bağlı kalarak, kendine özgü modern SEO stratejileri geliştirmektedirler. Web sitenizi yalnızca arama motorları için hazır hale getirmek ile kalmaz aynı zamanda kullanıcı deneyimi arttırmaya yönelik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

SEO Uzmanı Neler Yapar ?

SEO uzmanı aslında web sitesi içerisinde yer alan her alandan sorumlu olan kişidir.  SEO uzmanı, Ahrefs, Moz gibi Yeni nesil SEO araçlarını kullanarak rakip firmaları, sektörü, hedef kitleyi aynı zamanda anahtar kelime analizi yapar, Google search console ile web sitesinin içeriğindeki tüm sorunları tespit eder.  Adwords reklamlarının performansını ve dönüşümünü takip eder. Google analytics aracılığı ile performansını analiz eder. Bunlar SEO uzmanının yaptığı işlemlerden yalnızca bir kaçıdır.

Tüm bu analiz biçimleri değerlendirme süreci, takip etmek, uygulamak, engin tecrübe ışığında verim almak sabır, irade, yenilikçilik, yaratıcılık, özgünlük gibi yeteneklerle meç edilerek web sitenizin geleceğini belirlemekte olan SEO stratejilerinin ortaya çıkmasını sağlar.

Deneyimli SEO Uzmanı, işletmenin marka haline gelmesine yönelik SEO stratejilerini belirlerken çalışma alanına Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Pinterest gibi sosyal medya platformları yanında Wikipedia, Bloglar, Forumlar başta olmak üzere tüm platformlarını bu sürece dahil eder.. İşletmeye ait web sitesini ziyaretçilerine göre gerekirse bu platformlardan birine veya tamamına odaklanmaktadır.

Profesyonel bir SEO Uzmanı bunlara ek olarak WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Blogger altyapılarına hakim olmalıdır. Filtrelendirme karşılaştırma ve ölçümlendirme yeteneğine sahip olmalı aynı zamanda web sitesinin ihtiyacına göre en iyisine  karar vermelidir.

Bu blog tarzı altyapılarda en çok kullanılan Yoast SEO, Contact Form 7, Akismet, W3 Total Cache  gibi eklentilerini web sitesinin ihtiyacına yönelik akabinde, domain, hosting firması, sunucu, SSL sertifikası, E-Ticaret siteleri için ödeme yöntemleri başta daha pek çok faktör hakkında doğru tercih, bilgilendirme, uygulama yapar.

Profesyonel Bir SEO Uzman Ekibi ile Çalışmak İstiyorsanız İletişim Bölümünden Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

93
%
Gerçekleşen Organik Trafik
63
%
Sayfa Arası Gezinme Ort.
72
%
Ziyaretin Satışa Dönüşmesi Ort.
85
%
Sitede Durma Süresi Ort.

Google'da Bulunabilir Olmak Artık Çok Kolay !

Müşterilerimize SEO Hizmeti verirken Markalarının ve verdikleri Hizmetin Google tarafından bulunabilir olmasını sağlıyoruz.
SEO-Hizmeti-Analiz
Organik Bulunabilirlik
Trimedya Olarak SEO Hizmeti verirken müşterilerimizin "Google, Bing, Yahoo, Yandex, Baidu vb." tarayıcılarda organik olarak tekil hit çekmeyi başarıyoruz. Bu da bizi diğer firmalardan bir adım önde tutmaktadır.
SEO-Hizmeti-Tek-Sayfa-SEO
Tek Sayfa SEO
Müşterilerimizin isteğine göre tek veya çoklu sayfa SEO Hizmeti'de vermekteyiz. Ürün bazlı SEO, Ana sayfa SEO kodlaması veya tüm sayfalarınızın SEO'ya uyumlu hale getirip tüm tarayıcılar tarafından bulunabilir olmasını sağlıyoruz. Bu hizmeti verirken işinde deneyimli SEO uzmanlarımız birebir müşterilerimizle diyalog halinde kalmaktadırlar.
Seo-Hizmeti-Link-Yapısı
Link Yapısı ve Analizi
SEO uzmanı arkadaşlarımız işinizi aldığında sitenizi detaylı olarak analize alırlar, Sitenizdeki link yapıları ve backlink analizini çıkartıp raporunu size gönderirler. Sizi bilgilendirip sizden aldıkları direktifler doğrultusunda işlerini zaman kaybı yaşamadan yaparlar. Siz de sitenizdeki link yapısı hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen aşağıdaki butondan "Ücretsiz SEO analizi" yaptırabilir. SEO Hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
Yardıma mı ihtiyacınız var ? Hemen canlı desteğe yazın