Kurumsal Kimlik Tasarımı

Trimedya Dijital Medya Ajansı Benzersiz Kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımları ile markanızın bilinirliğini arttırmak çok kolay. Firmamızın en önemli prensiplerinden birisi de müşterilerinin marka değerini, satış ve karlılığını artırmaktır.

Yeni nesil teknolojinin de gelişmesi ile birlikte dijitalleşme, markaları değişime zorluyor; bu zorunluluk markaların kimlik ihtiyaçlarını daha detaylı bir hale getiriyor ve bir kimlikten beklentileri oldukça fazlalaştırıyor. Kurumsal Kimlik hizmetleri, UX ve UI tasarımcılarımız, markaların birincil temas noktaları için somut çözümler üretmektedirler. 

Trimedya’da Kurumsal Kimlik Tasarımı projesi sadece kılavuz ve tasarımların dijital olarak uygulanmasıyla son bulmaz, markaları sürdürülebilir bir şekilde geliştirir ve uzun süreli iletişim faaliyetlerini kurgulayarak gerek web tasarım gerekse seo çalışması ile organik aramalarda hedef kitleye ulaşmasını sağlar.

Kurumsal Kimlik Tasarımı bir markanın görsel kimliği ve dolayısıyla algıda kalacak kısmıdır. Başarılı bir kimlik; markanın hem iç hem de dış görünüşünün gücününü en iyi şekilde benimsenmesini sağlamaktadır. Trimedya’da bir markanın görünümünü ve dolayısıyla algısını en iyi biçimde benzersiz olarak gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarım logo tasarım ve iletişim danışmanları olarak, tüm boyutlarda yaratıcı marka kimlikleri üretiyoruz. Güçlü bir marka kimliği, dinleyiciyi ihtiyacı olan hedef kitleyi tanımlayan ve onu kendi hikayesinin bir parçası yapan akılda kalıcı bir masal gibidir. Bu gerçekleşirse, bir marka büyük bir güce sahip olmaktadır.

Bir kurumun markalaşma esnasında yapılacak olan işlemlerin temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renklerinden ibarettir. Profesyonel uzmanlar tarafından tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı kazandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb… ) kullanılacağından, oldukça önem arz etmektedir.

Trimedya kurumunuzun veya markanızın verdiği algıyı en doğru şekilde yansıtan ve kurumsal bütünlüğü en etkin biçimde yaratabilen kurumsal kimlik tasarımı hizmeti ile daha güçlü ve güvenilir bir intiba bırakmanızı sağlar.

Firma olarak Sizleri dinler, ihtiyaçlarınızı çıkartır ve birlikte bir yol haritası çizerek sizi en iyi yansıtan tasarımlara ulaşmanızı sağlarız. Alternatif bakış açıları sayesinde başarılı interaktif çalışmalar sunarız.

Tecrübemizle fikirlerinizi görselleştirip, ilk adımı birlikte atarız.

Firmanız için En kreatif çözümleri Trimedya dijital medya ajansımızın profesyonel tasarım ekibi ile gerçekleştirerek farkımızı ortaya koyuyoruz.

Daha Ayrıntılı Danışma ve Fiyatlar Hakkında Bilgi almak için İletişime Geçiniz

img

Trimedya Olarak Kurumsal Kimlik Tasarımı Yaparken ;

Kurumunuzun, Markanızın veya işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
  • Logo Tasarımı,

  • Afiş Tasarımı,

  • Bilboard ve Banner Tasarımı,

  • Kartvizit ve Broşür Tasarımı,

  • Antetli Kağıt Tasarımı,

  • Fatura Tasarımı,

  • Kupa ve Ajanda Tasarımı,

hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
Yardıma mı ihtiyacınız var ? Hemen canlı desteğe yazın