img

Gazete ilanları

Trimedya Dijital Medya Ajansı İstanbul Çekmeköy Şahinbey Caddesinde bulunmaktadır. Gazete ilanları firmamız, Türkiye’de ikamet eden firma ve kişilere gazete ilan bürosu olarak hizmet vermekte olup, gazete ilan büromuz aracılığıyla tüm gazetelere, personel ilanı, emlak ilanı, otomobil ilanı, vefat ilanı, devredenler ilanı, ortak arayanlar ilanı vb. kelime ilanlarınızı verebilmeniz mümkündür.

Hürriyet gazetesi, Türkiye’de yayın hayatını sürdüren günlük siyasi bir gazetedir. Gazete 1 Mayıs 1948’de Sedat Simavi tarafından kurulmuştur. Gazetenin günlük tirajı 600 bin civarındadır. Günlük 36 sayfa olarak yayınlanan gazetede, gündem, politika, ekonomi, dış haberler, kültür sanat, televizyon ve spor sayfaları mevcuttur. Bünyesinde birçok köşe yazarını bulunduran gazete, hafta içi ve hafta sonları; Kelebek, Ankara, Ege, Cumartesi, Pazar, Seyahat gibi ekleri de okuyucusu ile buluşturmaktadır.

Posta gazetesi, Demirören Holding’e bağlı günlük Türkçe bir gazetedir. Rauf Tamer, Erdoğan Aktaş, Hakan Çelik ve Mesut Yar yazarları arasındadır. 7 Kasım 2016 tarihi itibarıyla, Türkiye genelinde Hürriyet ve Sabah gazetelerinin ardından en çok tiraja sahip olan üçüncü gazetedir.

Sabah gazetesi, 22 Nisan 1985`te Dinç Bilgin`in sahibi olduğu Sabah Yayıncılık A.Ş. bünyesinde İstanbul`da yayımlanmaya başlanmıştır. İlk genel yayın yönetmeni Rahmi Turan`dır. 2002 yılında Ciner Grubu tarafından satın alınmıştır. 2 Ocak 2006 itibariyle genel yayın yönetmenliğine Fatih Altaylı`nın getirildiği ulusal bir gazetedir. Sloganı “Türkiye`nin en iyi gazetesi"dir.

Gazete İlanları Hakkında Detaylı Bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından irtibata geçebilrisiniz.

Trimedya Dijital Medya Ajansı – Gazete İlanları

İlan Örnekleri

img
icon
Çekmeköy, İstanbul
Şahinbey Cd. No:106
icon
info@trimedya.com
Online Destek
icon
+90 552 567 55 15
+90 216 642 55 15
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
Yardıma mı ihtiyacınız var ? Hemen canlı desteğe yazın